2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Kezdőlap

Pest megyében az egyéni diákolimpiai selejtezőre 2017. február 4-én és február 11-én került sor. Ezen túl Budapesten és Heves megyében voltunk érdekeltek.

Az országos diákolimpia döntőjébe jutott versenyzőink:

4. korcsoport amatőr lány:

Darabont Eszter

4. korcsoport amatőr fiú:

Tordai Miksa

4. korcsoport versenyző fiú:

Rajkó Márton

5. korcsoport versenyző lány:

Horák Vanda
Rajkó Zsuzsanna

5. korcsoport amatőr fiú:

Szilágyi László (budapesti selejtezőből)
Torda Dávid

5. korcsoport versenyző fiú:

Burda Barna (Heves megyei selejtezőből)
Kapitz Dominik

6. korcsoport versenyző fiú:

Steyer Ferenc
Téglás Mátyás

Az országos döntőre április 12-14 között kerül sor Miskolcon.

A felsős-középiskolás kategória 2017. február 11-én megtartott selejtezőjének eredményei:

Pest Megyei Csapatbajnokság 4. forduló 2017. február 5.

Bo. 8   Dunakeszi Rtg - 6   Galgavidék Rtg 5½:4½
1.1  
  Al Raheem, Mohammad
2091 -  
  Nagyajtai, Gabor
2126 0 - 1
1.2  
  Molnar, Peter
2026 -  
  Szabo, Zoltan
1941 ½ - ½
1.3  
  Szabo, Janos
2055 -  
  Teglas, Matyas
1925 ½ - ½
1.4  
  Molnar, Sandor
1921 -  
  Toth, Mate Jozsef
1840 0 - 1
1.5  
  Szalacsy, Laszlo
1901 -  
  Takacs, Pal
1866 1 - 0
1.6  
  Horvath, Karoly
1894 -  
  Kapitz, Dominik
1701 ½ - ½
1.7  
  Granicz, Janos
1768 -  
  Pasztor, Zoltan
1794 ½ - ½
1.8  
  Nadasdi, Attila
1766 -  
  Toth, Daniel
1686 1 - 0
1.9  
  Mundi, Gyorgy
1783 -  
  Kapitz, Tibor
1705 ½ - ½
1.10  
  Sergyan, Gyula Zoltan
1596 -  
  Fekete, Zalan
0 1 - 0

Bajnokság állása a 4. forduló után:

2017. január 28-án került sor az egyéni ifjúsági sakkversenysorozat utolsó, 5 fordulójára. 

A versenyről készült képek megtekinthetők itt.

Összesített versenyben díjazottaink:

  • 1. korcsoport lány: Tóth G.Brigitta 3. helyezett
  • 1. korcsoport fiú: Szilágyi Ákos 3. helyezett
  • 2. korcsoport lány: Szilágyi Dóra 3. helyezett
  • 4. korcsoport fiú: Rajkó Márton 3. helyezett
  • 5. korcsoport fiú: Kapitz Dominik 1. helyezett, Téglás Mátyás 2. helyezett, Torda Dávid 3. helyezett

Az 5. forduló eredményei:

2017 © Galgavidéki Sakkbarátok Sportegyesülete. All Rights Reserved.