2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Pannónia-Ramada 2015. Balatonalmádi B csoport

 

XX. Pannónia-Ramada Kupa, U2000               
Federation : Hungary ( HUN )              
Tournament director : (701327) IM Fáncsy Imre            
Chief Arbiter : (719382) CM Horváth Csaba (NA)            
Arbiter : (724521) FM Akóts Gábor (II.)              
Location : Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár légkondicionált nagyterme, Balatonalmádi
Date : 2015/07/29 to 2015/08/02              
Rating-Ø : 1448              
                   
Final Ranking after 7 Rounds              
Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1 TB2 TB3 rtg+/-
1 7 Juhasz Nagy Sandor  HUN 1839 6,5 30 27,8 26 31
2 13 Virganc Roland  HUN 1726 5,5 30 21 26 29,8
3 14 Bege Vencel  HUN 1725 5,5 28 20,8 23 23,8
4 5 Kuthi Balazs  HUN 1875 5 32 22,3 22 -10,6
5 1 Marcu Simon  SVK 1921 5 30 20,3 19 -23,4
6 19 Szabo Levente Jr.  HUN 1699 5 29 18 22 27,6
7 16 Gombocz Ferenc Jr.  HUN 1711 5 27 19 20 0,8
8 8 Leidl Istvan Sr.  HUN 1837 5 27 18 20 -9,8
9 23 Fodor Arpad  HUN 1633 5 27 17,3 20 40
10 17 Szalai Krisztian  HUN 1707 4,5 31 19 20 6,8
11 9 Balla Attila  HUN 1815 4,5 31 18,8 21 -16,2
12 21 Toth Daniel  HUN 1654 4,5 30 17,3 22 16,4
13 31 Bugar Peter  SVK 1541 4,5 29 17 18 60,8
14 24 Balint Bence Daniel  HUN 1632 4,5 29 17 19 51,6
15 34 Juhasz Adam  HUN 1531 4,5 29 16,8 18 58,8
16 18 Nagy Balazs  HUN 1700 4,5 28 15,8 20 2
17 3 Rabovszky Gyorgy  HUN 1897 4,5 27 16,3 19 -29
18 12 Torok Attila  HUN 1761 4,5 26 14,8 16 -23,6
19 22 Benyi Andras  HUN 1646 4,5 24 11,8 19 -1,2
20 2 Szunyogh Istvan  HUN 1907 4,5 21 12,3 13 -30,6
21 6 Teglas Matyas  HUN 1864 4 32 15 19 -58
22 27 Csorba Rudolf  HUN 1596 4 31 16 20 30
23 11 Firnigel Janos  HUN 1774 4 29 15,3 20 -18,2
24 4 Egresi Kristof  HUN 1888 4 28 14,5 18 -34,4
25 32 Toth Nikoletta  HUN 1534 4 28 12 17 11,6
26 41 Novak Levente Peter  HUN 1428 4 27 13,3 17 89,2
27 36 Fodor Kornel  HUN 1505 4 24 11,3 16 11,6
28 20 Pap Bela  HUN 1663 4 22 12,5 16 -34,4
29 28 Kapitz Dominik  HUN 1583 4 22 9 16 -10
30 44 Dobak Daniel  HUN 1373 4 22 10 12 18,4
31 37 Toth Viktor  HUN 1463 3,5 31 14,8 17 56,4
32 38 Karacsonyi Kata  HUN 1461 3,5 29 12 15 37,6
33 30 Reznak Judit  HUN 1549 3,5 27 10,5 18 20,8
34 33 Kovacs Patrik Zsolt  HUN 1532 3,5 26 10,5 17 25,6
35 26 Bujdoso Barnabas Jr.  HUN 1622 3,5 26 10,3 15 -27,8
36 69 Rigler Caroline  AUT 0 3,5 25 10,5 14  
37 43 Jakab Gabor  HUN 1399 3,5 24 9,75 12 -5,6
38 29 Pogany Zsombor  HUN 1556 3,5 22 8,75 16 -57,6
39 47 Kaufmann Bertalan  HUN 1291 3,5 22 7,75 12 23,2
40 46 Koltai Dora  HUN 1315 3,5 20 7,5 14 -1,2
41 40 Juhasz Agoston  HUN 1442 3,5 20 5,75 12 -1,2
42 50 Varga Boldizsar  HUN 1255 3,5 18 7,5 11 37,6
43 61 Der Renato Balazs  HUN 0 3,5 18 7,25 9,5  
44 45 Schneberger Manesse David  HUN 1336 3 26 9 14 59,2
45 35 Pilmayer Katalin Viola  HUN 1514 3 26 8,5 14 -20,2
46 25 Halmai Florian Dr.  HUN 1631 3 25 9 14 -36,6
47 15 Czimer Jozsef  HUN 1714 3 25 9,75 14 -41,4
48 51 Juhasz Balazs  HUN 1253 3 24 7,25 11 22
49 42 Forgacs Attila Jr.  HUN 1417 3 24 5,5 13 19,2
50 62 Gschiel Alexander  AUT 0 3 24 10 11  
51 39 Hecz Alex  HUN 1447 3 23 9 11 2,8
52 52 Szell Veronika  HUN 1247 3 22 8,75 10 8,4
53 54 Nemeth Csilla  HUN 1220 3 21 5 9 -8,8
54 70 Rigler Hans Peter  AUT 0 3 20 6,25 8  
55 53 Kecskemeti Admira Aida  IRL 1225 3 18 4 8 4,4
56 56 Bilku Andras  HUN 1137 2,5 27 8,75 12 54
57 49 Pasti Aron  HUN 1255 2,5 26 8,75 10 28
58 55 Dan Anna  HUN 1166 2,5 21 4,5 7,5 -29,6
59 48 Kovacs Zsolt  HUN 1264 2,5 18 4,25 7,5 -13,2
60 67 Magyar Erik Ferenc  HUN 0 2 24 6,25 8  
61 10 Di Giovanni Vilmos  HUN 1781 2 24 6 10 -50,6
62 65 Kelaptrishvili Elene  AUT 0 2 22 5,5 9  
63 71 Rigler Manuel  AUT 0 2 22 4,5 9  
64 57 Urban Andras Daniel  HUN 1117 2 22 4 8 -4
65 63 Karasz Nimrod  HUN 0 2 22 4 7  
66 68 Pasti Anna  HUN 0 2 20 4,5 7,5  
67 60 Gyure Istvan  HUN 1055 2 17 2 4,5 -21,6
68 59 Pirity Mate Robert  HUN 1091 1,5 21 1,5 3 8
69 66 Koglbauer Til  AUT 0 1 21 3 5,5  
70 64 Kecskemeti Arnold  IRL 0 1 21 0,5 5  
71 58 Karacsonyi Luca  HUN 1115 1 20 0,5 3 -58