Pest megyében az egyéni diákolimpiai selejtezőre 2017. február 4-én és február 11-én került sor. Ezen túl Budapesten és Heves megyében voltunk érdekeltek.
Az országos diákolimpia döntőjébe jutott versenyzőink:
4. korcsoport amatőr lány:
Darabont Eszter
4. korcsoport amatőr fiú:
Tordai Miksa
4. korcsoport versenyző fiú:
Rajkó Márton
5. korcsoport versenyző lány:
Horák Vanda
Rajkó Zsuzsanna
5. korcsoport amatőr fiú:
Szilágyi László (budapesti selejtezőből)
Torda Dávid
5. korcsoport versenyző fiú:
Burda Barna (Heves megyei selejtezőből)
Kapitz Dominik
6. korcsoport versenyző fiú:
Steyer Ferenc
Téglás Mátyás
Az országos döntőre április 12-14 között kerül sor Miskolcon.
A felsős-középiskolás kategória 2017. február 11-én megtartott selejtezőjének eredményei:
3. korcsoport amatőr fiú:
Rk. | SNo | Name | FED | Rtg | Club/City | TB1 | TB2 | TB3 | |
1 | 9 | Lauber Kolos | HUN | 0 | Gödöllő Török Ignác Gimnázium | 7,0 | 25,0 | 28,0 | |
2 | 13 | Vida Áron | HUN | 0 | Budaörsi 1.sz Á.I. | 5,0 | 30,0 | 21,0 | |
3 | 10 | Terényi Gergő | HUN | 0 | Budakalász Szentistvántelepi Á.I. | 5,0 | 29,0 | 21,0 | |
4 | 12 | Varga Ádám | HUN | 0 | Veresegyház Fabriczius József Á.I. | 4,0 | 29,5 | 17,0 | |
5 | 8 | Káldi Attila | HUN | 0 | Törökbálint Bálint Márton Á.I. | 4,0 | 28,5 | 18,0 | |
6 | 4 | Fekete Zalán | HUN | 0 | Aszód EGA | 4,0 | 26,5 | 16,0 | |
7 | 11 | Udvari Tamás | HUN | 0 | Nagykáta Váci Mihály .Á.I. | 4,0 | 17,0 | 12,0 | |
8 | 2 | Böszörményi Dániel | HUN | 0 | Nagykáta Váci Mihály .Á.I. | 3,5 | 23,5 | 13,0 | |
9 | 6 | Győri Filip | HUN | 0 | Zsámbok Bajza Lenke Á.I. | 3,5 | 21,0 | 15,0 | |
10 | 5 | Friedhaber Kristóf | HUN | 0 | Gödöllő Török Ignác Gimnázium | 3,0 | 23,0 | 13,0 | |
11 | 1 | Benkó Gergő Tamás | HUN | 0 | Aszód EGA | 3,0 | 22,0 | 11,0 | |
12 | 3 | Csia Rajmund | HUN | 0 | Gödöllő Török Ignác Gimnázium | 2,0 | 22,0 | 6,0 | |
13 | 7 | Hajdu Benedek | HUN | 0 | Aszód EGA | 1,0 | 19,5 | 5,0 |
4. korcsoport amatőr fiú:
Rk. | SNo | Name | FED | Rtg | Club/City | TB1 | TB2 | |
1 | 10 | Tordai Miksa | HUN | 0 | Gödöllő Református Líceum | 8,5 | 35,50 | |
2 | 9 | Szabolcsi László | HUN | 0 | Telki Pipacsvirág Á.I. | 7,0 | 24,50 | |
3 | 6 | Géczy Zalán | HUN | 0 | Budakalász Szentistvántelepi Á.I. | 6,0 | 19,50 | |
4 | 7 | Háromi Benedek | HUN | 0 | Budakalász Szentistvántelepi Á.I. | 5,0 | 20,50 | |
5 | 3 | Danics Simon | HUN | 0 | Telki Pipacsvirág Á.I. | 4,0 | 13,75 | |
6 | 2 | Barta Péter | HUN | 0 | Telki Pipacsvirág Á.I. | 4,0 | 12,50 | |
7 | 5 | Gyimóthy Tamás | HUN | 0 | Szentendrei Református Gimnázium | 3,5 | 9,00 | |
8 | 8 | Lochner Alex | HUN | 0 | Veresegyház Fabriczius József Á.I. | 3,0 | 9,00 | |
9 | 4 | Földi Marcell | HUN | 0 | Budakalász Szentistvántelepi Á.I. | 2,0 | 10,75 | |
10 | 1 | Bakos Ádám | HUN | 0 | Telki Pipacsvirág Á.I. | 2,0 | 6,50 |
4. korcsoport versenyző fiú:
Rk. | SNo | Name | FED | Rtg | Club/City | TB1 | TB2 | TB3 | |
1 | 3 | Kokeny Norbert Adrian | HUN | 2166 | Taksony Vezér Á.I. | 4,0 | 6,00 | 14,0 | |
2 | 5 | Rajko Marton | HUN | 1400 | Aszód EGA | 3,0 | 3,00 | 9,0 | |
3 | 1 | Demeter Levente | HUN | 1591 | Budakalász Kalász Suli Á.I. | 2,0 | 1,00 | 6,0 | |
4 | 2 | Juhasz Balazs | HUN | 1511 | Páty Bocslai I. Á.I. | 0,5 | 0,25 | 0,5 | |
4 | Pogany Zsombor | HUN | 1709 | Pilisvörösvár Palánta Á.I. | 0,5 | 0,25 | 0,5 |
4. korcsoport amatőr lány:
Rk. | SNo | Name | FED | Rtg | Club/City | TB1 | TB2 | TB3 | |
1 | 3 | Szekely Borbala | HUN | 0 | Veresegyház Fabriczius J. Á.I. | 3,0 | 5,50 | 10,5 | |
2 | 5 | Darabont Eszter | HUN | 0 | Gödöllő Református Gimnázium | 3,0 | 4,00 | 9,0 | |
3 | 4 | Bekei Dora | HUN | 0 | Gödöllői Török I. Gimnázium | 2,5 | 3,00 | 5,5 | |
4 | 1 | Orgovanyi Dora | HUN | 0 | Aszód EGA | 1,0 | 0,50 | 4,0 | |
5 | 2 | Pogany Dorka | HUN | 0 | Aszód EGA | 0,5 | 1,50 | 1,0 |
5. korcsoport versenyző lány:
Rk. | SNo | Name | FED | Rtg | Club/City | TB1 | TB2 | TB3 | |
1 | 1 | Horak Vanda | HUN | 1461 | Gödöllő Református Líceum | 2,5 | 3,75 | 5,0 | |
2 | 2 | Rajko Zsuzsanna | HUN | 1237 | Aszód EGA | 1,5 | 3,75 | 5,0 |
5. korcsoport versenyző fiú:
Rk. | SNo | Name | FED | Rtg | Club/City | TB1 | TB2 | TB3 | |
1 | 2 | Kapitz Dominik | HUN | 1701 | Aszód EGA | 3,5 | 1,75 | 9,5 | |
2 | 1 | Juhasz Adam | HUN | 1735 | Budakeszi Nagy S. Á.I. | 0,5 | 1,75 | 0,5 |
6. korcsoport versenyző fiú:
Rk. | SNo | Name | FED | Rtg | Club/City | TB1 | TB2 | TB3 | |
1 | 2 | Teglas Matyas | HUN | 1925 | Aszód EGA | 3,5 | 1,75 | 9,5 | |
2 | 1 | Steyer Ferenc | HUN | 1431 | Aszód EGA | 0,5 | 1,75 | 0,5 |